הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  תקנון ומדיניות אתר

  "עדן מקדם" ע.מ 024094344 (להלן: "עדן מקדם") מברכת את הגולשים הבאים לאתר האינטרנט שלה

   

  באתר האינטרנט ריכזנו עבורכם גולשי האתר את מיטב התכנים, המוצרים, הנתונים, המידע, הכלים ופרטים נוספים אשר עשויים לעניין אתכם וקשורים לתחום פעילותה של החנות "עדן מקדם".

   

  השימוש באתר האינטרנט של "עדן מקדם" כפוף לקריאתו ולהסכמתו של כל גולש לתנאי תקנון זה. אנו מזמינים אתכם לקרוא בעיון תנאי תקנון זה ולפנות אלינו בכל שאלה או הבהרה אשר תעלה בקשר עם האמור בתקנון באמצעות המייל:  e9040991@gmail.com , באמצעות טופס הצור קשר שבקישור www.edenmikedem.co.il/contact או באמצעות מספר הטלפון של החנות.

   

  1. כללי

  1.1. השימוש באתר האינטרנט של עדן מקדם כפוף לתנאים שלהלן ולתנאי מדיניות הפרטיות של האתר ומעיד על הסכמה להם .כל המשתמש באתר מסכים לתנאי השימוש ומקבלם ומסכים כי לא תהא לו כל טענה ל"עדן מקדם", או מי מטעמה, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות "עדן מקדם" על פי תנאי שימוש אלה.

   

  2.1. על-מנת לעשות שימוש באתר עליכם לאשר שקראתם והנכם מסכימים לתקנון זה במלואו. אינכם חייבים לעשות כן, אך אי הסכמתם לתנאי התקנון תימנע מכם לבצע רכישות באמצעות אתר האינטרנט או לעשות כל שימוש אחר באתר.

   

  3.1. האתר מיועד לספק למשתמש מידע על החברה, מידע על מוצרים ומבצעים, אופן ההגעה לחנות, דרכים ליצור קשר וכדומה. המוצרים המוצגים באתר ניתנים לרכישה דרך האתר (מכר מרחוק) בכפוף לזמינותם במלאי ולאזורי ההפצה ולאמור בתקנון זה.

   

  4.1. "עדן מקדם" אינה מחויבת לספק מוצר שאינו קיים במלאי, והמשתמש מוותר על כל טענה ו/או תביעה בכל הכרוך והנובע מכך. כמו כן ייתכן כי מוצרים הקיימים במלאי החנות לא יופיעו באתר בכל עת ו/או בכלל, והמשתמש מוותר על כל תביעה ו/או טענה בכל הכרוך והנובע מכך.

   

  5.1. מובהר כי מחירי המוצרים באתר האינטרנט רלוונטיים אך ורק לרכישה באתר האינטרנט "עדן מקדם", ייתכן ומחירי המוצרים באתר ובחנות יהיו שונים בין החנות לאתר האינטרנט. "עדן מקדם" אינה מחוייבת לספק באתר האינטרנט את מחירי החנות ובחנות את מחירי אתר האינטרנט. יובהר כי המשתמש מוותר על כל תביעה ו/או טענה בכל הכרוך והנובע מכך. באפשרות הגולש לבצע הזמנה לאיסוף עצמי ובכך ליהנות ממחירי האתר באיסוף הפריטים בחנות.

   

  6.1. מובהר כי ייתכנו מקרים חריגים של טעויות ביחס למידע על המוצרים באתר לרבות מחיריהם. טעויות אלו הינן בתום לב ,הנובעות מטעות אנוש או טעות הקלדה בולטות בחריגותן. במקרים אלו, ובכפוף לכך שטרם סופקו ללקוח המוצרים שנרכשו באתר, תהא "עדן מקדם" רשאית לבטל את ההזמנה ותדאג ליידע את הלקוח בדבר הביטול כאמור.

   

  7.1. אתר זה מופעל ומנוהל על ידי "עדן מקדם". בכל שאלה הקשורה לאתר האינטרנט תוכלו לפנות למוקד שירות הלקוחות באמצעות דוא"ל לכתובת: e9040991@gmail.com

   

  8.1. מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ,אך הוא מתייחס לנשים ולגברים כאחד

   

  9.1. לרבים מהמוצרים ישנה תעודת כשרות שבמידה וקיימת מופיעה על גבי האריזה, תוקף ומקוריות התעודה הינה באחריות היצרן/היבואן של המוצר ולכן "עדן מקדם" אינה תהיה אחראית לטיב, תוקף ומקוריות תעודת הכשרות של המוצרים הנמכרים באתר האינטרנט ובחנות.

   

  10.1. המידע באתר "עדן מקדם" הוא אינו המלצה רפואית או חוות דעת רפואית מקצועית ומוסמכת, ואינו מהווה תחליף להתייעצות רופא. המוצרים באתר אינם מוגדרים כתרופה ואינם מוגדרים לטפל, למנוע או לרפא מחלה כלשהי וייתכן שאינם נבדקו במחקרים קליניים. כל התכנים המופיעים באתר הם אינפורמטיביים, כלליים ומיועדים לצורכי העשרה ולימוד. אין לקבל אותם כמידע רפואי, ייעוץ רפואי, המלצה לטיפול או תחליף לטיפול בהווה ובעתיד. בכל בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל. נשים בהיריון, חולים במחלות כרוניות או אנשים הנוטלים תרופות מרשם, יש להתייעץ עם רופא בטרם השימוש במוצר. הסתמכות על המידע המופיע באתר היא באחריות הקורא בלבד.

   

  11.1. על נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות ואשר נזקקים לתרופות מרשם, יש להתייעץ ברופא לפני כל שימוש במוצר בנוסף, יש לקרוא היטב את הוראות השימוש של המוצר בעלון היצרן המופיע על גבי המוצר עצמו, לפני השימוש בו.

   

  12.1. "עדן מקדם" אינה אחראית לנזק כלשהו לרבות נזק לגוף ו/או הפסד ו/או חסרון כיס שייגרם ללקוח של "עדן מקדם" ו/או לצד שלישי כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר "עדן מקדם" ו/או מאי יכולת רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד שלישי כלשהו לרבות רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו ,רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופוסו ,פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג 'כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק ,פעולה שתבוצע על ידי צד ג 'כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח באתר וכדומה.

   

  13.1. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ,וייתכן כי יהיו הבדלים בין המוצרים לבין תמונותיהם .ולרוכש לא תהיה תביעה בכל הכרוך ונובע מכך.

   

  14.1. ברכישת מוצרים הנמכרים לפי משקל המוצר או בתפזורת כמו אגוזים, פירות יבשים, קטניות, ירקות ופירות במשקל מטבע הדברים, תיתכן סטייה סבירה בין המשקל שהוזמן וחוייב לבין המשקל שיסופק בפועל בהזמנה. מחירי המוצרים השקילים/ בתפזורת מפורטים באתר בצירוף יחידת המשקל שאליה המחיר המתייחס (מחיר לק"ג/ מחיר ל-100 גרם / מחיר ל X גרם/ק"ג). החיוב בגין מוצרים הנמכרים לפי משקל או בתפזורת יהיה בהתאם למשקל המוצרים בפועל לאחר ליקוט ואריזת ההזמנה (ולא בהכרח על פי המשקל שצויין בעת ההזמנה), יובהר כי בעת ביצוע ההזמנה אומדן ערך ההזמנה שנמסר ללקוח מתבצע על פי הערכת המשקל של המוצרים השקילים המוזמנים.

   

   

  1. קישורים לאתרים אחרים

  1.2. יתכן ואתר זה מכיל קישורים לאתרי אינטרנט ,דפי אינטרנט ושירותים אחרים המופעלים על ידי גורמים אחרים. קישורים אלה נועדו לנוחיותכם הגולשים בלבד. אין ל"עדן מקדם" שליטה על אתרי אינטרנט אלו, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. אין בהכללת קישורים אלה באתר זה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בקישורים כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.

   

  2.2. השימוש בכל אתר אחר ,באם מופיע אליו קישור באתר זה ,כפוף גם לתנאי השימוש ויתר התנאים וההנחיות, אם ישנם ,הכלולים באתר האחר. אין לפרש קישורים לאתרי צד שלישי כמתן אישור, המלצה או העדפה על ידי "עדן מקדם".

   

  2.3. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר

   

  1. השימוש באתר

  1.3. רשאי להשתמש באתר ולבצע הזמנות מי שהינו אזרח או תושב מדינת ישראל בגיל 18 ומעלה, האוחז בתעודת זהות תקפה, או חברה או שותפות הרשומות כדין בישראל, שבידיו כרטיס אשראי תקף מיום ביצוע הרכישה ועד להשלמתה, שהונפק בישראל על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי בישראל, ואשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני פעיל.

   

  2.3. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה הוא כי המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות, ואינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, במידה והינו קטין (מתחת לגיל 18) לא תחייב פעולת הרכישה את "עדן מקדם".

   

  3.3.  על המשתמש להיות בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל, משתמש שאינו עומד בקריטריונים אלו יוכל לפנות למוקד שירות הלקוחות של אתר האינטרנט על מנת לבצע הזמנה טלפונית.

   

  4.3.  אסור למשתמש לעשות כל שימוש באתר אינטרנט זה לשום מטרה בלתי חוקית ,ולשום מטרה  האסורה על פי התנאים ,ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה.

   

  5.3. אתר אינטרנט זה נועד אך ורק לשימוש אישי ושלא למטרות רווח. אסור למשתמשי האתר לעשות בו שימוש מסחרי ו/או שימוש למטרות רווח . לפיכך ,אסור למשתמש באתר להעתיק, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, ליצור או למכור פריט מפרטי המידע, המוצרים או השירותים שמקורם באתר אינטרנט זה.

   

  6.3. נאסר על המשתמש באתר להכניס שינויים לתכנים באתר

  7.3. אתר זה עשוי לאפשר לגולשים בו לקבל עצות כגון ייעוץ נטורופתי או כל ייעוץ אחר, בין באמצעות בלוגים, בין באמצעות התכתבות ישירה, בין באמצעות מידע הנמצא על גבי המוצר, בין באמצעות כתבות, בין באמצעות ייעוץ טלפוני/בסניף המוצע חינם ובין בדרכים אחרות. מובהר בזאת כי העצות הניתנות באתר אינן באות להחליף ייעוץ רפואי ו"עדן מקדם"  איננה ממליצה או מחווה דעה ביחס לעצות הניתנות באתר. מובהר כי השימוש בעצות אלו הינו האחריות המשתמש בלבד. "עדן מקדם" לא תהיה אחראית לטיב העצות הניתנות באתר ו/או באתרים אחרים הקשורים לחברה ולא תהיה אחראית להשפעת המוצרים המומלצים.

   

  1. שימוש בידי הגולשים

  1.4. אתר זה עשוי לאפשר לגולשים בו לכתוב תוכן גולשים באמצעות תגובות (טוקבקים, תגובות לפוסטים, ביקורות וכו') לכתוב הודעות וכיו"ב וכן ,לעיין בהודעות של גולשים אחרים.

   

  2.4. תנאי לשימוש זה בתוכן גולשים הינו הסכמת המשתמש לתנאי השימוש המפורטים במסמך זה מובהר כי כל שימוש ו/או עיון בתוכן גולשים וכל מסירת תגובה ו/או עיון בתגובות מהווה הסכמה לתנאי השימוש וכי כל שימוש שלא בהתאם לתנאים אלו אסור בהחלט.

   

  3.4. תוכן הגולשים אינו תוכן המסופק, נוצר ו/או נערך על ידי "עדן מקדם"  ו"עדן מקדם"  איננה אחראית לנכונות דיוק, אמינות וטיב התגובות וההודעות, לשגיאות, הטעויות, פגיעה באדם או בחברה, הפרות חוק ו/או כל תוכן פוגעני המתפרסם במסגרת תוכן הגולשים. יובהר כי "עדן מקדם" איננה אחראית לכל אובדן או נזק ,ישיר או עקיף שעלולים להיגרם כתוצאה מצפייה ו/או שימוש במידע שבתוכן הגולשים שפורסם באתר.

   

  4.4. האתר אינו יכול לבדוק את מהימנותו או דיוקו של המידע המתפרסם על ידי המשתמש ועל כן לא יישא מפעיל האתר באחריות למידע ולתוצאותיה הישירות ו/או העקיפות.

   

  5.4. האתר אינו אחראי לפגיעה בזכויות קניין וזכויות יוצרים של או עקב המידע המתפרסם על ידי המשתמש

   

  6.4. אין לשלוח כל הודעה, מידע, נתונים, תוכן או כל חומר אחר, שאינו חוקי ו/או מפר הסכם או  התחייבות או זכות כלשהם ו/או מזיק ו/או מאיים ו/או גס ו/או מטריד ו/או פוגע ו/או גזעני ו/או משמיץ ו/או עלול להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלול לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר.

   

  7.4. אין להתחזות לאדם ו/או לכל גורם אחר

   

  8.4. אסור לכתוב בתוכן הגולשים מידע העלול לשדל את המשתמשים האחרים ו/או לקדם מטרה בלתי  חוקית ו/או מוסרית ו/או שעלולה לגרום לנזק .כמו כן ,אסור לשלוח חומר הכולל וירוס /ואו תוכנת מחשב העלולה לגרום נזק לאתר ו/או למשתמשים אחרים.

   

  9.4. אסור להפר ,בין במישרין ובין בעקיפין ,הוראות כל דין

   

  10.4. ההודעות שבפורום הגולשים עשויות לכלול גם קישוריות לאתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים מובהר למען הסר כל ספק כי אין האתר אחראי לקישוריות אלו ,לפעילותן התקינה ו/או לתוכן מקורות אחרים.

   

  11.4. מפעיל האתר רשאי לנהל המידע ולעבד כל נתון על המשתמש על פי בחירתו החופשית ובכפוף  להוראות דיני מדינת ישראל החלים לאותו עניין.

   

  12.4. "עדן מקדם"  וכל נציג מטעמה רשאים להפסיק לחלוטין ,לערוך ,לשנות ,לתקן ,למחוק הודעות – בחלקן  או כולן ,להתנגד לפרסום בפורום הגולשים ,למנוע את פרסום ההודעה בפורום הגולשים ו/או להוציא מפורום הגולשים כל חומר ו/או מידע ו/או הודעה שנשלחה לפורום הגולשים ,הכול על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של "עדן מקדם"  ,בלא כל מתן הודעה מראש.

   

  1. ההרשמה לאתר "עדן מקדם"

  1.5. בעת ההרשמה לאתר תתבקשו למסור, בין השאר, פרטים אישיים שונים (כגון שם, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת ועוד) וכן את פרטי כרטיס האשראי שלכם בעת רכישת מוצרים. עליכם למסור רק פרטים נכונים ,מדויקים ומלאים. בעת הרישום לאתר באפשרות המשתמש לאשר קבלת מסרים שיווקיים במייל ובטלפון (באמצעות סמס, וואטצאפ, טלפון או כל פלטפורמה שיווקית אחרת).

   

  2.5. שם משתמש וסיסמה- לאחר ההרשמה לאתר תתקבל הודעה למייל שהוזן בעת ההרשמה בצירוף פרטי ההתחברות לאתר. בכל עת שתרכשו מוצרים באתר האינטרנט, תוכלו להזין את שם המשתמש והסיסמה במקום המיועד לכך .שם המשתמש והסיסמה שבחרתם יזהו אתכם ויחסכו מכם את הצורך למלא שוב את פרטיכם האישיים ואף עלולים להעניק הטבות ומבצעים ייחודיים ללקוחות הרשומים. שם המשתמש והסיסמה ישמשו אתכם לצורך הזדהות גם בעת הפניה למוקד שירות הלקוחות.

   

  3.5. שמרו על שם המשתמש והסיסמה בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בחשבונכם .הקפידו להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר ,ובכל מקרה אחת לשישה חודשים לפחות .זכרו :ככל שתחליפו את הסיסמה לעתים תכופות יותר ,כך תטיבו את ההגנה על המידע בחשבונכם.

   

  4.5. "עדן מקדם"  רשאית לקבוע מעת לעת ,על פי שיקול דעתה הבלעדי ,דרכי זיהוי נוספות או אחרות.

   

  5.5. לאחר כל הזמנה ראשונה של לקוח באתר האינטרנט, יופקו עבורו שם משתמש וסיסמה שיצורפו למייל אישור ההזמנה. פרטי הגישה הללו מהווים הרשמה לאתר, גם בטופס הרכישה ישנה אפשרות לאשר קבלת מסרים שיווקיים מאתר האינטרנט..

   

  6.5. חשוב להבהיר כי ההרשמה באמצעות מקטע ההרשמה לניוזלטר המופיע בתחתית הדפים באתר האינטרנט "עדן מקדם" מהווה גם כהרשמה לאתר לכל דבר ועניין, בהרשמה זו הפרטים שישמרו הינם אך ורק הדוא"ל של המשתמש אלא אם בחר לעדכן את פרטיו באמצעות מוקד שירות הלקוחות/ באמצעות אתר האינטרנט. חשוב לציין כי ההרשמה באמצעות מקטע זה מהווה אישור הלקוח לקבלת מסרים פרסומיים מהרשת באמצעות הפרטים אותם סיפק.

   

  6.מוצרים והזמנתם באתר:

  1.6. "עדן מקדם"  רשאית להוסיף, לשנות ולערוך בכל עת, לפי ראות עיניה, את היצע ומגוון המוצרים באתר האינטרנט לרבות הגדרות מגוון מוצרים שונה בין אזור גיאוגרפי אחד לאזור אחר ובין החנות לאתר האינטרנט. "עדן מקדם"  תוכל לשנות את קטלוג הפריטים בכל עת וללא הודעה מראש, כמו כן, אין תלות בין קטלוג המוצרים בסניפים לבין הקטלוג באתר ועל כן ייתכן ומוצרים הנמכרים בסניפים לא יימכרו באתר האינטרנט ולהפך.

   

  2.6. "עדן מקדם"  אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מלאי מינימאלי של הפריטים המוצעים באתר. "עדן מקדם"  אינה תוכל לספק פריט שאינו קיים במלאי, "עדן מקדם"  שומרת לעצמה את הזכות לספק כמות חלקית ממוצר מסוים או שלא לספק את המוצר כלל. עם זאת ,במידה שמוצר מסוים שהזמנתם לא יסופק בהזמנה הלקוח יחוייב בהתאם למוצרים שנשלחו בפועל. ויקבל הודעה מראש במידת האפשר באמצעות הדוא"ל/ סמס/ שיחה טלפונית או באמצעים אחרים בהתאם לפרטים המופיעים בהזמנה.

   

  3.6. "עדן מקדם"  תדאג לעדכן את האתר מעת לעת בעיתויים ובזמנים שתמצא לנכון, בהתאם לרשימת מלאי הסחורות והמוצרים המצויים בחנות ואולם ייתכן כי לא תתעדכן רשימת המלאי באופן מיידי אלא זמן לאחר מכן ,ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או תביעה בקשר עם זאת ועם כל הנובע מכך.

   

  4.6. לא תתאפשר רכישה סיטונאית של מוצרים באתר

   

  5.6. . "עדן מקדם"  בעלת הזכות הבלעדית לחסום רכישה/לבטל הזמנה ולא לספק את הסחורה שהוזמנה ללא צורך בהסבר נלווה ובכל כמות שהיא . במקרה שכזה לא יבוצע חיוב עבור ההזמנה שבוטלה ו/או נחסמה ותישלח ללקוח הודעה באמצעות הפרטים אותם הזין בטופס ההזמנה.

   

  6.6. המוצרים יסופקו לרוכש על ידי חברת שליחויות המהווה גורם שלישי/ גורם שלישי אחר האחראי לאספקת הסחורה שנבחר למטרה זו על ידי "עדן מקדם". במקרים מסוימים יתכנו עיכובים באספקת המוצר התלויים באותו גורם שלישי, ואזי "עדן מקדם"  תהיה פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל תביעה ו/או טענה נגד "עדן מקדם"  ו/או מי מטעמה ו/או נגד מפעילי האתר ו/או מי מטעמם בקשר עם עיכובים באספקה והטענות הללו יופנו כנגד הצד השלישי.

   

  7.6. לקוח האתר יישא באחריות מלאה לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או "עדן מקדם"  ו/או לצד שלישי כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות טעות בהקלדת כתובתו או פרטיו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, וכדומה. כתוצאה מטעויות אלו עלולים להיווצר עיכובים באספקת ההזמנה, במקרים שכאלו לא תהיה ללקוח כל תביעה ו/או טענה נגד שקדיה ו/או מי מטעמה ו/או נגד מפעילי האתר ו/או מי מטעמם בקשר עם עיכובים באספקה.

   

  8.6. מבלי לפגוע בכל אמור לעיל ,בכל מקרה לא תישא "עדן מקדם"  בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

   

  9.6. במקרה בו הלקוח ירכוש מוצרים באתר אשר נהנים מאחריות ספקים ו/או צד שלישי אחר, האחריות הבלעדית למוצרים, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ,ליכולת פעולתם התקינה ולמפרט פעילותם חלה אך ורק על בעל האחריות ולא על "עדן מקדם".

   

  10.6.   "עדן מקדם" רשאית לשנות את מחירי המוצרים לפי שיקול דעתה הבלעדי בכל עת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. לצד כל מוצר מוצג באתר מחירו המעודכן  בעת ביקורכם באתר, מחיר זה תקף להזמנה הספציפית ו"עדן מקדם"  אינה מחויבת למחיר זהה של אותו מוצר בהזמנה הבאה.

   

  11.6. בכל מקרה יובהר כי המחיר הקובע לרוכשים מהאתר הינו מחיר המוצר המופיע בחשבונית העסקה הסופית, ולא המחיר שיופיע (ככל שיופיע) על מדבקת המחיר המוטבעת על המוצר אשר נמסר ללקוח במסגרת ההזמנה.

   

  12.6. מוצרים שקילים הנרכשים באתר ואשר מחירם מחושב לפי המשקל בפועל של המוצרים לאחר הליקוט והאריזה, יישקלו בעת ביצוע ההזמנה ולפיכך יובהר שייתכנו הבדלים קלים בין המשקל המוזמן למשקל המסופק בפועל. הבדלים אלו לא יהוו הפרת התחייבות של "עדן מקדם"  ללקוח.

   

  13.6. חלק מהמוצרים הנמכרים לפי משקל מסופקים ביחידות שלמות (לדוגמה: אבטיחים ,מלונים וכיו"ב) בעת ההזמנה תתבקשו לבחור את המשקל המקורב של הפריטים הללו, מחיר המוצר אשר הלקוח ישלם בגינו ייקבע על פי משקל היחידה שתסופק לכם בפועל.

   

  14.6. למען הסר ספק, יובהר כי בקשות ספציפיות המתקבלות מלקוחות בנוגע שינויי ספציפיים במוצרי החנות או בסוגי המשלוח, עלולות להוביל לשינוי במחיר ו/או בברקוד המוצר ו/או במחיר המשלוח ו/או בסוג המשלוח.

   

  15.6. כל מחירי המוצרים המפורטים באתר "עדן מקדם" נקובים בשקלים חדשים, המחירים כוללים מע"מ החל לפי הדין, מחירי הפריטים אינם כוללים דמי משלוח אלא עם כן צוין אחרת.

   

  16.6. "עדן מקדם"  תשתדל ותעשה את מרבית המאמצים כמובן, לספק את ההזמנה כפי שהיא. לצורך כך הלקוח יוכל לצרף במהלך ההזמנה הערות באשר למוצרים חלופיים או דומים שיהיה מעוניין אותם לקבל במקרה של חוסר. אספקת המוצרים בפועל כפופה למלאי המוצרים והמצרכים שיימצא באותה עת בידי החנות שממנה יסופק המשלוח. "עדן מקדם" אינה חייבת לספק ולא תספק מוצרים שלא יימצאו בעת הליקוט באותה חנות. הלקוח לא יחוייב עבור מוצרים שלא יסופקו בפועל למעט אי חיוב הלקוח תמורת המוצרים הללו לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "עדן מקדם"  בגין מוצרים שלא. אם הלקוח הזמין מוצר באתר ובעת הליקוט התברר שהוא אינו נמצא במלאי שבידי החנות המלקטת ו/או הרשת, "עדן מקדם" תעשה מאמץ לפנות אל הלקוח על מנת לקבל הסכמתו מראש להחלפת המוצר .

   

  17.6. המוצרים ייארזו באריזות קרטון, אריזת ניילון או בכל אריזה סבירה אחרת שבאותה עת תמצא בידי "עדן מקדם" לנכון. המוצרים בכפוף לקיומם במלאי יסופקו ללקוח במצבם כפי שהיה בעת ליקוט המוצרים למשלוח.

   

  1. רכישות מוצרים באתר:

  1.7. הרוכש רשאי לרכוש כל מוצר המוצע למכירה דרך אתר "עדן מקדם"

   

  2.7.  "עדן מקדם"  ו/או מפעילי האתר לא יהיו אחראים לטעות בביצוע עסקת הרכישה הנובעת מהכנסת  פרטים שגויים או פרטים כלשהם או מוצרים שאינם רצויים על ידי הרוכש למערכת.

   

  3.7. מערכת הניהול של אתר "עדן מקדם"  ומערכות המידע והמחשוב של "עדן מקדם" מנהלות רישום ממוחשב לגבי כל פעולת רכישה המבוצעת באתר, ורישומיה יהוו ראיה לכאורה לכל הקשור לביצוע עסקת הרכישה.

   

  4.7. רכישה באתר מחייבת את הלקוח לבצע הרשמה מלאה, בעת סיום הרכישה, במייל אישור ההזמנה יישלחו פרטי ההתחברות לאתר. הליך זה הינו חלק מתהליך הרכישה באתר האינטרנט של "עדן מקדם".

   

  5.7. אספקת המוצר תבוצע לכתובת שתופיע על ידי הרוכש למערכת, ואליה בלבד. אלא אם הלקוח פנה לשירות הלקוחות וביצע שינויים בפרטי הזמנתו, שינויים אלו כפופים לאישורה של "עדן מקדם".

   

  6.7. "עדן מקדם"  מפיצה לאזורי הפצה מסויימים ואינה מגיעה לכל עיר ויישוב, לכל סוג משלוח המוצע עלול להיות אזור הפצה שונה מהאחר. במידה והלקוח בחר בסוג משלוח שאינו תואם את אזור ההפצה שכתובת המשלוח שהוזנה תואמת לו, שרות הלקוחות של "עדן מקדם"  ישלח הודעה/יצור קשר עם הלקוח באמצעות הפרטים אותם הזין בעת ההזמנה על מנת לשנות את סוג המשלוח, הלקוח יחוייב בעלות המשלוח של סוג המשלוח שנבחר לאחר השינוי, במידה והלקוח ירצה לבטל את הזמנתו במקרה שכזה, "עדן מקדם"  תבטל את הזמנתו (כל עוד לא יצאה ממחסני הרשת) ותזכה את הלקוח בסכום ששילם. "עדן מקדם"  רשאית לבטל את הזמנת הלקוח עקב כתובת למשלוח שאינה כלולה באזור האספקה של הרשת שיוגדר על ידה.

   

  7.7. אמצעי התשלום באתר ייקבעו על ידי "עדן מקדם" מעת לעת, "עדן מקדם"  תהא רשאית לבטל אפשרות רכישה באמצעות אמצעי תשלום כלשהו אשר קודם למועד הביטול הותרה רכישה באמצעות אמצעי תשלום זה. כמו כן, "עדן מקדם"  רשאית להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום ,שאתר "עדן מקדם"  מכבד.

   

  8.7. בכפוף לתנאים בתקנון זה ,כל המחזיקים כדין בכרטיס אשראי תקף המכובד בישראל, רשאים לרכוש מוצרים באתר "עדן מקדם", בתנאי שהשלימו את תהליך ההזמנה וההרשמה לאתר ומסרו את הפרטים המתבקשים במהלכו, לרבות מספר תעודת זהות, פרטי כרטיס אשראי ופרטים אישיים. רשאים גם חברה ועסק שירכשו באמצעות כרטיס אשראי תקף בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון זה.

   

  9.7. כמו כן, הלקוח (מחזיק האשראי) רשאי לרכוש מוצרים באמצעות אתר "עדן מקדם"  באמצעות רכישה טלפונית באמצעות כרטיס אשראי. זמן מה לאחר ההזמנה תיצור "עדן מקדם"  עם הלקוח קשר באמצעות מספר הטלפון שצירף הלקוח להזמנה על מנת שימסור את פרטי כרטיס האשראי על מנת לבצע תשלום להזמנה שבוצעה באתר, זמן שילוח המוצרים ימדד אך ורק מיד לאחר אישור העסקה הטלפונית. משלוח המוצרים מותנה באישור העסקה הטלפונית שבוצעה, לא יישלחו מוצרים לפני שיאושר החיוב על ידי ספקי האשראי.

   

  10.7. הלקוח רשאי לרכוש מוצרים באתר "עדן מקדם", באמצעות שירות PayPal בכפוף לתקנון שירות PayPal ולהסכם שבין "עדן מקדם"  לבין ספק PayPal ובכפוף לתוקפו ולהחלטת רשת "עדן מקדם".

   

  11.7. "עדן מקדם"  רשאית שלא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר וזאת מכל סיבה שהיא ,ואף אם הלקוח הזמין בעבר מוצרים באמצעות השירות.

   

  12.7. הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי מבוצעת באמצעות חיוב מושהה ( כלומר חיוב העסקה יבוצע לאחר הכנת החבילה ווידוא שכלל הפריטים קיימים במלאי , משלוח המוצרים מותנה באישור העסקה, ללא אישור העסקה והחיוב המשלוח לא יבוצע, במידה ולא יתקבל אישור מיידי מחברת האשראי/הסליקה, זמן המשלוח יחושב אך ורק מרגע קבלת אישור החיוב בעסקה.

   

  13.7. "עדן מקדם"  מבהירה כי העברת פרטים כוזבים על ידי משתמשי האתר הינה עבירה פלילית והעושה כן ,צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

   

  14.7. "עדן מקדם"  תהיה רשאית ,על פי שיקול דעתה הבלעדי/ שיקול דעתה של הצד השלישי שמבצע את המשלוח, להתנות אספקת המוצר לרוכש בחתימת המזמין, בעל כרטיס האשראי או מיופה כוחו על החשבונית ו/או על אישור קבלת הסחורה במעמד אספקת המוצר, לאחר זיהויו באמצעות תעודה מזהה מתאימה.

   

  15.7.  הסכום הסופי, שבו הלקוח יחוייב בגין הזמנתו, יחושב על-פי משקל המוצרים שנשלחו אל הלקוח בפועל במסגרת ההזמנה ועל פי מחיר הפריטים בגמר ליקוטם למשלוח. החשבון שיוצג בפני הלקוח בעת השלמת ההזמנה באתר הוא חשבון משוער בלבד וללקוח לא תהא כל טענה ו/או תביעה מכל סוג שהיא בקשר עם ההבדלים שיווצרו, ככל שיווצרו ,בין המחיר המצויין באתר בסיכום ההזמנה לבין המחיר הסופי אשר יסופק עם קבלת המשלוח בידי הלקוח. מטבע הדברים, ייתכן שיהיה הבדל בין סכום זה לבין סכום החשבון הסופי שייתקבל, הדבר נובע ,בין  היתר מעדכון מחירים, תוספות או זיכויים בגין מבצעים שונים באתר, אספקת מוצר חלופי, פקיעת תוקף של מבצעים או יצירת מבצעים חדשים וכדומה.

   

  16.7. "עדן מקדם"  רשאית להגדיר סכום מינימום להזמנה ולא תהיה חייבת לספק הזמנות שסכומן הכולל (בעת השלמת ההזמנה באתר ובטרם הליקוט) אינו עולה על סכום המינימום כפי שייקבע מעת לעת ושיפורסם/פורסם באתר האינטרנט, "עדן מקדם" יכולה לשנות סכום זה מעת לעת ואף לבטלו ללא כל הודעה מוקדמת.

   

  17.7. תנאי ומועדי התשלום יהיו בהתאם להחלטת "עדן מקדם"  ו"עדן מקדם" תוכל לשנותם מעת לעת ללא צורך בהודעה מוקדמת. מועדי התשלום ומספר התשלומים האפשרי יוצגו לאישור ובחירת הלקוח במידת האפשר בטופס אישור ההזמנה.

   

  18.7. אין אפשרות רכישה בתווי קניה באתר אלא אם כן צוין אחרת

   

  1. מועדים ואופן אספקה:

  זמני משלוח עד 14 ימי עסקים.

  המוצרים והמצרכים שהלקוח הזמין יסופקו באמצעות שליח העובד ב"עדן מקדם"  או באמצעות ספק חיצוני צד ג' אשר יספק את ההזמנה לכתובת הלקוח שנמסרה בעת ההזמנה באתר. "עדן מקדם"  אינה חוסכת במאמצים כדי לספק לקהל לקוחותיה מוצרים טריים מאיכות טובה ולספק את כל הפריטים שצויינו בהזמנות, יחד עם זאת ,אין באפשרות "עדן מקדם" להבטיח כי השירות המוענק באתר יספק את דרישות קהל לקוחותיה או יהיה נקי מטעויות אנוש, לרבות טעויות בליקוט המוצרים על פי ההזמנה.

   

  1.8. המוצרים יסופקו ללקוח או למיופה כוחו, שמצוין בטופס ההזמנה ובאישור ההזמנה מאתר "עדן מקדם", במידה והמשלוח יבוצע באמצעות ספק צד שלישי הנמען למשלוח (הלקוח או מיופה כוחו) יפורט בטופס פרטי המשלוח של ספק הצד ג' אשר מספק שירותי שליחויות עבור "עדן מקדם" .ספק הצד ג' עלול לפנות ללקוח על מנת לתאם את קבלת החבילה על הלקוח להיות נוכח בכתובת למשלוח (בין אם לוקר/חנות) במועד אשר הגדירה חברת השליחויות לאיסוף/קבלת המשלוח כדי שמשלוחי "עדן מקדם" יוכלו להימסר לידיכם .מובהר כי "עדן מקדם"  תציע מועדים לאספקה בהתאם ליכולת האספקה שלה באותה עת ובכפוף לשיקול דעתה הבלעדי ושיקול דעתה של ספק הצד ג' האמון על השליחויות מהאתר והכול בהתאם להוראות כל דין.

   

  2.8. מוקד שירות הלקוחות של האתר ישתדל לעדכן אתכם בכל מקרה של שינוי במועד האספקה, לא תהיה ללקוח כל טענה דרישה או תביעה כלפי "עדן מקדם"  במקרה שמועד האספקה יהיה שונה (מוקדם או מאוחר) מהמועד המועדף הנקוב בהזמנה ,ובכל מקרה הלקוח לא יהיה פטור מלשלם עבור ההזמנה עצמה. מובהר ומודגש בזאת ,כי המשלוחים נעשים ע"י ספק חיצוני עמו התקשרה "עדן מקדם"  על פי הסכם ההתקשרות שלה עמו. במידה וישנו עיכוב חריג באפשרות שקדיה לזכות את הלקוח בדמי המשלוח ששלומו על ידי הלקוח, זיכוי זה הוא בהתאם לרצונה של "עדן מקדם"  ו"עדן מקדם"  אינה מחוייבת בו.

   

  3.8. אם בעת אספקת המשלוח לא תהיו נוכחים במקום ,אתם מסכימים בזאת שהמשלוח יימסר לידי  מי שיהיה נוכח במקום באותה עת או לחילופין לבקשת הלקוח המשלוח יושאר בסמוך לדלת הבית, אם איש אינו נוכח ובתנאי שציינתם זאת בשדה "הערות" בטופס הרכישה.

   

  4.8. במקרה שבו המשלוח הושאר לבקשת הלקוח ליד דלת הבית האחריות על המצאות המוצרים באריזות, טריות המוצרים ומועד תפוגתם, תחול על הלקוח בלבד . "עדן מקדם"  לא תישא באחריות כלשהי לאובדן, קלקול, שבר או ליקוי שיתרחשו בגין השארת המוצרים בסמוך לדלת מען המשלוח.

   

  5.8. היה והלקוח לא ציין שברצונו להשאיר את המשלוח ליד דלת הבית ולא היה אדם בגיר במענכם לקבל את המשלוח, משלוח המוצרים יוחזר לסניפי "עדן מקדם" או יבוצע על פי אופן עבודת ספק הצד השלישי אותו "עדן מקדם" בחרה לצורך משלוח המוצרים. במידה ו"עדן מקדם"  תחזיר את המשלוח לאחד מסניפיה, על הלקוח תהיה מוטלת החובה ליצור קשר ולתאם מועד חדש לאספקת המשלוח ותחויבו לשלם דמי משלוח נוספים ומלאים ללא הנחות.

   

  6.8. מובהר כי "עדן מקדם"  לא תהיה אחראית לעיכובים שנובעים ממסירת פרטים שגויים על ידי המשתמש או עיכובים שנובעים מחברת השילוח, הספק החיצוני (ספק צד ג') עמו התקשרה "עדן מקדם".

   

  7.8. בכל מקרה , "עדן מקדם"  לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקת המוצרים אשר שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה של "עדן מקדם"  לרבות עיכובים אשר נגרמו על ידי הספק החיצוני ו/או שביתות ,השבתות וכיו"ב.

   

  8.8. באחריות המזמין לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולבצע השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לכם בצמוד למשלוח, מבלי לעכב את השליח .בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות לשירות הלקוחות בתפריט צור קשר שבאתר עד 24 שעות מקבלת המשלוח.

   

  9.8. רכישת משקאות אלכוהוליים ,מותרת אך ורק ללקוחות אשר גילם מעל 18 בעת הזמנת המוצרים כחוק.

   

  10.8. לחשבון הסופי יצורפו דמי משלוח, דמי המשלוח בהם תחויבו מותאמים לסוג המשלוח שבחרתם ויוצגו בטופס הרכישה שבו מבצעים האישור הסופי של פרטי ההזמנה . יובהר כי דמי המשלוח בהם מחויב הלקוח ,כוללים את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח וכן הוצאות המשלוח בפועל.

   

  11.8.  מחיר דמי המשלוח העדכני יוצג באתר בטופס ההזמנה ול"עדן מקדם"  הזכות לשנות את דמי המשלוח ו/או לגבות דמי משלוח שונים לאזורים שונים ו/או על פי סכום ההזמנה ו/או על פי משקל ההזמנה ו/או על פי סוג המוצרים שבהזמנה. "עדן מקדם" רשאית לשנות את סוגי המשלוחים, מחיריהם, אזורי ההפצה והגדרות אלו מעת לעת על פי החלטתה הבלעדית וללא חובת הודעה מוקדמת למעט הצגת המחיר העדכני ברגע ההזמנה.

   

  12.8. מחירי המשלוח כוללים מס ערך מוסף (מע"מ) הנקבע על פי הדין החל במדינת ישראל ונקובים בשקלים חדשים.

   

  13.8. במידה שיתברר ל"עדן מקדם" כי היא איננה יכולה ,במסגרת אמצעיה הרגילים ,לספק לרוכש המוצרים בכתובת אותה הגדיר הלקוח לאספקת המשלוח כפי שהיא מפורטת באתר ו/או היא אינה מסוגלת להבטיח כי הספקים החיצוניים, כפי שיהיו מעת לעת, יספקו את המוצר לכתובת האמורה ,תהא "עדן מקדם"  רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד ובכפוף למתן הודעה מקדימה ללקוח עד למועד האחרון לאספקת המוצר. במידה ובוטלה העסקה כאמור לעיל, תשיב "עדן מקדם"  לרוכש את מלוא התמורה ששילם (אם שילם ) ו/או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו ,לפי העניין ,והרוכש לא יהיה זכאי לכל פיצוי נוסף בגין ביטול העסקה.

   

  1. שינויים וביטולים

  אתר "עדן מקדם"  עושה מאמץ לאפשר לכם גמישות בשינוי פרטי הזמנתכם ואף אפשרות לביטול ההזמנה תקנון זה קובע באיזה אופן ומתי הלקוח יוכל לשנות את תוכן ההזמנה,להחליף או לבטל פריטים ומוצרים שהוזמנו ואף לבטל את ההזמנה. "עדן מקדם"  תעשה מאמצים לאפשר החזרת מוצרים גם בטווח זמן העולה על המוגדר בתקנון זה וזאת בהתאם להחלטתה ולשיקוליה הבלעדיים.

   

  1.9. בקשות לשינוי הזמנה תתקבלנה רק בטווח הזמן בין ביצוע ההזמנה למשלוח וחיוב החבילה.

   

  2.9. ביטול שינוי והחזרת הפריטים הינו כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א

   

  3.9. טווח הזמן המוגדר בו ניתן לבצע שינויים ייקבע ע"י "עדן מקדם" ועל פי שיקול דעתה הבלעדי ועלול להשתנות מעת לעת וללא הודעה מראש על ידי "עדן מקדם".

   

  4.9. במקרה בו הלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר משלוח הפריטים, הלקוח ישא בעלות המשלוח אותה שילמה "עדן מקדם"  לצד השלישי המספק את המשלוח ויזוכה בעלות הפריטים.

   

  5.9. בקשות לשינוי הזמנה יש להפנות לשירות הלקוחות בתפריט צור קשר באתר, או באמצעות אמצעי התקשורת אותם מציעה "עדן מקדם"  על מנת ליצור קשר עם שירות הלקוחות. בעת הפניה תתבקשו להזדהות באמצעות הפרטים אותם הזנתם בתהליך ההזמנה.

   

  6.9. הלקוח רשאי לבטל כל הזמנה שביצע באתר, או חלק מן המוצרים והמצרכים שקיבל, ולהחזיר את המוצרים והמצרכים שרכש. כדי לבטל הזמנה או רכישת מוצרים מסוימים, ניתן לעשות זאת באמצעות שירות הלקוחות של האתר.

   

  7.9. מוצרים טריים (לדוגמה: מוצרי חלב, ביצים) או מוצרים שנרכשו בתפזורת (לדוגמה: ירקות ופירות, פירות יבשים במשקל, אגוזים במשקל) לא יתקבלו חזרה.

   

  8.9. במוצרי מזון אחרים- בתוך עד שבועיים מקבלתם או עד עשרה ימים לפני מועד תפוגת המוצר, לפי המוקדם מבין השניים בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר.

   

  9.9. במוצרים שאינם מוצרי מזון או טובין פסידים אחרים כמשמעם בחוק הגנת הצרכן טווח החזרת המוצרים הינו עד שבועיים ממועד קבלת המוצרים בפועל.

   

  10.9. אם נפתחה אריזת המוצר על ידי הלקוח או בוצע שימוש בו, לא יהיה ניתן להחזיר את הפריט אלא אם כן היה המוצר מקולקל או פגום.

   

  11.9. ביטול עסקת הרכישה שלא על פי תנאים אלה ,לא יהיה לו כל תוקף ,והכול בכפוף להוראות כל דין.

   

  12.9. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאית "עדן מקדם"  לבטל זכאות לבצע עסקאות באתר בדיעבד בכל אחד מהמקרים הבאים: 1. אם בעת ההרשמה באתר נמסרו על ידי הלקוח במכוון פרטים שגויים 2. אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל ,הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בחברה, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה וספקיה של "עדן מקדם"   3. אם הלקוח השתמש בשירותים המוצעים על ידי אתר "עדן מקדם" לביצוע מעשה בלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה 4. אם הלקוח הפר את תנאי הסכם זה או תנאיו של כל שירות אחר שתציע "עדן מקדם". 5. אם הלקוח חייב כספים ל"עדן מקדם" או לחברות הקשורות עמה

   

  13.9. בכפוף לאמצעי התשלום של העסקה, בשלב החיוב של כל עסקה תבצע "עדן מקדם"  דרך חברת סליקה ו/או חשבון Pay Pal בדיקה של כרטיס האשראי ו/או חשבון ה Pay Pal בהתאם לאמצעי התשלום הרלבנטי והעסקה תאושר בכפוף לאישור חברת האשראי ו/או כל אישור אחר שיידרש בהתאם לאמצעי התשלום הרלבנטי, לא יאושרו עסקאות לבעלי כרטיס אשראי חסום ו/או מוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

   

  1. מועדון לקוחות:

  1.10. "עדן מקדם"  רשאית, להנפיק ללקוחות אתר "עדן מקדם"  כרטיס חברות במועדון החברים של רשת "עדן מקדם"  הכרטיס הינו קניינה של "עדן מקדם"  והשימוש בו כפוף לתקנון המועדון. כרטיס המועדון יכול להקנות למחזיקים בו זכות להטבות כאלה ואחרות ברכישת מוצרים באתר, הכול לפי שיקול דעתה הבלעדי של "עדן מקדם" וכמפורט בתקנון המועדון.

   

  2.10. אם הלקוח ימסור פרטים שגויים הוא אינו יוכל לצבור הטבות נקודות וזכויות בלעדיות לחברי המועדון בעת הקניות באתר, במקרה כזה לא תהיה לכם כלפי "עדן מקדם" כל טענה , תביעה או דרישה בקשר עם כך וכל הנובע מכך.

   

  3.10. במידה והלקוח מחזיק בכרטיס מועדון באחד מחנויות "עדן מקדם", השימוש בו גם באתר האינטרנט של "עדן מקדם"  נתון לשיקוליה של "עדן מקדם" ולמגבלות הטכנולוגיות. יובהר כי לא תתקבל כל תענה ו/או תביעה בנוגע לאי יכולת השימוש בכרטיס המועדון שהופק בסניף באתר ולהפך.

   

  1. הנחות, הטבות ייחודיות ומבצעים באתר "עדן מקדם":

  1.11. "עדן מקדם"  רשאית לפרסם באתר על פי שיקול דעתה הבלעדי, מבצעים ,הטבות והנחות שונות מאלה המוצעים בחנות. "עדן מקדם"  רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך וללקוחות לא תהא כל טענה ו/או תביעה מכל סוג שהיא בנושא זה.

   

  2.11. מוצרים אשר מוצגים באתר במחירי מבצע ,יסופקו במחיר המבצע בכפוף לכך שהמבצע הינו  בתוקף במועד האספקה. למען הסר ספק, יובהר כי מוצר אשר המחיר המוצג לגביו במסגרת מבצע פג בטרם סופק המוצר ללקוח יחוייב הלקוח בגין מחיר המחירון ללא מבצע.

   

  3.11. "עדן מקדם"  מבהירה כי אין למשתמשי האתר זכות קנויה ליהנות ממבצעים, הטבות ייחודיות והנחות באתר "עדן מקדם" .כל שינוי בפרטי הזמנתכם או בסכום ההזמנה, תהיה סיבתו אשר תהיה, יגרור אחריו בדיקה מחודשת של זכאות הלקוח למבצע, הטבה או הנחה שאותה קיבל הלקוח. לדוגמה: במדיה והלקוח רכש מוצר והיה זכאי לקבלת הטבה בגין רכישתו, אולם מוצר זה חסר במלאי או שהלקוח ביקש לבטלו/ לשנותו במסגרת ההזמנה, הלקוח לא יהיה זכאי לאותה ההטבה.

   

  4.11. במידה והוחלף מוצר, שרכישתו לוותה במבצע או הטבה, במוצר חלופי שאינו מזכה במבצע , הלקוח לא יהיה זכאי להטבה שנלוותה לרכישת המוצר המקורי.

   

  5.11. במידה וסכום הזמנת הלקוח פחת בשל העובדה שמשקל המוצרים שסופקו לכם שונה מכפי שהוזמן, ייתכן שתישלל זכאות הלקוח למבצע, הנחה או הטבה מסוימת שהייתה מוקנית ללקוח אלמלא פחת מחיר ההזמנה.

   

  6.11. "עדן מקדם" אינה מתחייבת כי כל מבצע שתערוך יחול על כלל לקוחותיה .יודגש כי "עדן מקדם" זכאית לשנות את ההטבות או לבטלן, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

   

  1. מדיניות פרטיות:

  פרטי הלקוחות לא מועברים לצד ג'.

  1.12. השימוש באתר האינטרנט של "עדן מקדם" כפוף להסכמה על מדיניות הפרטיות המופיעה באתר בקישור https://www.edenmikedem.co.ilומתעדכנת מעת לעת וללא הודעה מוקדמת /.

   

  2.12. בעת ההרשמה/ ההזמנה לאתר "עדן מקדם"  תוצע למשתמש האפשרות לאשר קבלת דיוור שיווקי , הסכמה זו תאפשר לשלוח למשתמש דיוורים שיוקיים באמצעות הפרטים אותם הלקוח הזין באתר. כמו כן, תהיה באפשרות הלקוח להסירו מרשימות התפוצה בין אם באמצעות לינק/ אפשרות הסרה אחרת במייל לבין השב להודעה/ לינק הסרה בהודעת סמס או כל הודעה אחרת. הסכמה זו מהווה הסכמה לכלל התנאים המופיעים בסעיף 3.12. של תקנון זה. חשוב לציין כי אין בהרשמה לאתר/ הרשמה לקבלת חומרים פרסומיים חברות במועדון, חברות המועדון ברשת "עדן מקדם"  היא על פי תקנון המועדון ותנאי המועדון בלבד.

   

  3.12. 1. במסגרת ההצטרפות לרשימת התפוצה השיווקית (להלן: "הניוזלטר"), ימסור הלקוח פרטים אשר יתבקשו במסגרת טופס ההצטרפות לניוזלטר, כפי שיהיה מעת לעת. בעצם הצטרפותו לניוזלטר ומסירת פרטיו האישיים ל"עדן מקדם"  כאשר אישר המשתמש דיוור שיווקי מרשת שקדיה בעת ההזמנה/ ההרשמה לניוזלטר בתחתית דפי האתר/ הרשמה לאתר:

   

  1.1.       מסכים המצטרף להיכלל במאגר המידע אשר הוקם ואשר מנוהל על ידי "עדן מקדם"  ומסכים לקבל דיוור ישיר על פי הסעיפים המתוארים בתקנון זה.

   

  1.2.       מסכים המצטרף לקבל דיוור ישיר ודברי פרסומת [כהגדרת המונח "דבר פרסומת" בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982 (להלן: "חוק התקשורת")] מ"עדן מקדם"  ומחברות הבנות ו/או חברות קשורות של "עדן מקדם" ו/או חברות בשליטת"עדן מקדם" [כמשמעות מונחים אלה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968)], קיימות ו/או עתידיות (להלן: "חברות בקבוצה"), באמצעי המדיה השונים, לרבות באמצעות מסרונים והודעות דוא"ל.

   

  1.3.       מאשר המצטרף כי חברות בקבוצה יהיו רשאיות לעשות שימוש בנתונים, בין היתר, לצורכי דיוור ישיר ושיתופי פעולה עם חברות אחרות, ובלבד שאותן חברות בקבוצה או מי מהן תפעלנה את פעילות השיווק של החברה או את חלקה, לרבות את החנות "עדן מקדם" (לרבות אתר האינטרנט שלה). כן מובהר כי כל מידע אודות חבר מועדון שיהא בידי "עדן מקדם"  בקשר להיותו חבר מועדון כאמור, ייחשב לקניינה של "עדן מקדם", וחבר המועדון מוותר בזה על כל טענה בגין שימוש במידע כאמור, בכפוף להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.

   

  למען הסר ספק מובהר בזאת כי "עדן מקדם" תהא רשאית להציע ללקוח הרשום לקבלת מסרים שיוקיים, מעת לעת, מוצרים או שירותים שונים וכן לעשות שימוש במידע לצורכי שיווק, דיוור ישיר, לרבות באמצעות הדואר ו/או הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הודעות SMS, בין על ידי החברה עצמה ובין על ידי מי מטעמה ולרבות לאחר פילוח, אפיון וניתוח של הנתונים, והכל בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981 ו/או כל דין.

   

  כמו כן "עדן מקדם"  תהא רשאית, ככל שתבחר לעשות כן ובהתאם להוראות כל דין, לנתב נתונים הקיימים לגבי לקוח רשום במועדוני לקוחות אחרים (כדוגמת, הוספה ותיקון של פרטי ההתקשרות עם חבר המועדון ומספר תעודת הזהות שלו), לבצע פילוחים, אפיונים, ניתוחים סטטיסטיים ודוחות מצרפיים המבוססים על המידע ועל מידע אחר המצוי לגבי חבר המועדון במועדוני לקוחות אחרים לצרכי "עדן מקדם".

   

  מובהר בזאת כי "עדן מקדם" תהיה רשאית לבטל את רישומו של לקוח ו/או את חברותו של חבר מועדון, בכל עת, מכל סיבה שהיא, על פי שיקול דעתה הבלעדי, מבלי שתהיה מחויבת לנמק את החלטתה.

   

  "עדן מקדם" תהיה רשאית לחלק את הלקוחות הרשומים לסגמנטים ו/או לקבוצות בהתאם להרגלי הקנייה, על מנת להתאים דיוורים ו/או מבצעים על פי נתונים שיימצאו על ידי "עדן מקדם" רלוונטיים.

   

  האמור לעיל מהווה הודעה בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981.

   

  יובהר כי האחריות בקשר עם מילוי פרטי הלקוח בטופס ההצטרפות מוטלת על הלקוח בלבד; והוא מוותר על כל טענה כלפי "עדן מקדם"  ו/או מי מטעמה בקשר להטבות שנמנעו ממנו, בין היתר, בשל פרטים שגויים שמילא בטופס ההרשמה.

   

  כל לקוח יהא רשאי לבקש מ"עדן מקדם", בכתב, כי המידע הקיים לגביו יימחק ממאגר המידע של "עדן מקדם"  ו/או לא יימסר לאדם, חברה, סוגי אנשים וכיו"ב. כמו כן, יהא חבר המועדון רשאי לבקש מ"עדן מקדם" להסיר את שמו מרשימת הדיוור הישיר של המועדון ו/או שלה. בקשות כאמור, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני לכתובת: e9040991@gmail.com או לכתובת הרשומה של "עדן מקדם" . "עדן מקדם" תעשה כן לבקשת הלקוח, שתישלח  בכתב, זמן סביר לאחר קבלת הבקשה במשרדי "עדן מקדם". אין באמור כדי לגרוע מהוראות כל דין בעניין משלוח הודעת סירוב לקבלת דברי פרסומת. הלקוח מאשר כי ידוע לו שמחיקת פרטי התקשרות ממאגר המידע של "עדן מקדם"  (להבדיל מהודעת סירוב לקבל דברי פרסומת) לא תאפשר לה לשלוח אליו הודעות ועדכונים בקשר עם "עדן מקדם", לרבות הודעות על פי דין, וכי במקרה כזה לא תהיינה לו כל טענות ו/או תביעות נגד "עדן מקדם"  ו/או מי מטעמה.

   

  1. שונות:

  1.13. "עדן מקדם"  תנקוט בכל הצעדים הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי משתמש .יחד עם זאת מובהר כי "עדן מקדם"  איננה יכולה לאבטח את מערכות המידע והתקשורת אבטחה באופן מושלם מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור של צדדים שלישיים. לפיכך, "עדן מקדם"  לא תישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של גילוי ושימוש במידע הנמסר על ידי המשתמש באתר הנובע ,במישרין או בעקיפין, מחדירות בלתי מורשות של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת "עדן מקדם".

   

  2.13. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ,וייתכן כי יהיו הבדלים בין המוצרים לבין  תמונותיהם .ולרוכש לא תהיה תביעה בכל הכרוך ונובע מכך.

   

  3.13. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני, מסוג כלשהו, בקשר לכל פרסום, תוכן, כתבה, עיצוב, יישום קובץ ,תוכנה וכל חומר אחר, בין אם מוחשי או מופשט המתפרסם באתר זה או מטעמה של "עדן מקדם" שייך באופן בלעדי "עדן מקדם". אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש מסחרי או לא מסחרי, בלא קבלת הסכמתה המפורשת של "עדן מקדם", מראש ובכתב. אין באמור לעיל לפגוע בזכויותיהם של צדדים שלישיים המפרסמים תכנים באתר באמצעות הסכמים שונים בין "עדן מקדם"  לבין אותם צדדים.

   

  4.13. במידה שתחול או תתגלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור המוצר ,במחירו ,בתנאי התשלום המפורטים לידו, בתמונתו או בכל חומר אחר הנוגע למוצר או בקבלת הנתונים מן הרוכש, תהיה "עדן מקדם"  רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד למועד אספקת המוצרים בפועל לרוכש תוך שהיא תיידע את הלקוח בדבר הביטול כאמור.

   

  5.13. אין בהצגת המוצרים באתר זה משום הבעת דעה לגבי אופיים או טיבם

   

  6.13. ניתן לפנות בכל שאלה בקשר עם השימוש באתר "עדן מקדם"  דרך לחצן "צור קשר" באתר או באמצעות המייל e9040991@gmail.com

   

  7.13. על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל

   

  8.13. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר ,הוא אך ורק בבתי המשפט המוסמכים בחיפה בלבד.

  בניית חנות וירטואלית בניית חנות וירטואלית