הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  קצת עלינו

  קוואזי במר מודוף. אודיפו בלbחלעהחכי ועםוחנחןוע וחם
  פחןמ[
  חםחמ
  קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

  למה אנחנו?

  כשרות

  כל המוצרים שלנו כשרים למהדרין מן המהדרין ובנוסף אנו מחזיקים בתעודת כשרות ומשגיח צמוד בחנות.

  מצויינות

  כחלק ממערך השירות והשאיפה למצויינות אנו ערוכים לשאלותיכם ולתת שירות ייעוץ ללקוחותינו. בכל שאלה ונושא ניתן לפנות אלינו למייל: e9040991@gmail.com.

  איכות

  המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות ומעקב שוטף. אנו מוודאים כי המוצר שמגיע אליך הינו איכותי ומותאם לדרישותיך.

  שירות

  "עדן מקדם" שמה לה למטרה להציב את הלקוח בראש. אנו פועלים כל הזמן למקסם את השירות ולהציב סטנדרטיים של מצויינות כדי למטב את שביעות רצונו של הלקוח ככל הניתן. בכל מקרה של בעיה או תקלה ניתן לפנות אלינו לשירות הלקוחות בטלפון שמספרו: 049040991

  לקוחות ממליצים

  ההמלצה שלי:

  מאז שהתחלתי להתאמן במכון הכושר, הבנתי שחשוב שאקח ויטמינים לחיזוק. מאחר ואין לי ניסיון בתחום ולא לקחתי מעולם ויטמינים, פניתי אל עדן מקדם, הסברתי להם את הסיבה לצריכה וקיבלתי מהם המלצות על כל מה שחשוב לי לקחת לחיזוק הגוף, ניסיון ומקצועיות עשו את זה בגדול.

  אלי חזן

  חדרה

  ההמלצה שלי:

  לאחר ההריון סבלתי מנשירה נוראית בשיער, וחיפשתי פתרונות. הגעתי במקרה מחיפוש בגוגל לעדן מקדם. שמחתי לראות שיש פתרון טבעי שעזר לי בצורה מופלאה ויכולתי להמשיך להניק ועוד דאגו לשלוח לי במשלוח מהיר".

  אמה שריר

  רמת השרון

  ההמלצה שלי:

  סבלתי במשך חודשים רבים מעצירות ולא הצלחתי למצוא את המוצר שמתאים לי. קיבלתי המלצה מחבר על עדן מקדם, איך שיצרתי קשר עם המקום והסברתי את הבעיה, שאלו אותי שאלות והתאימו לו את המוצר הנכון עבורי, תודה על הסיוע

  שריג בר

  חיפה

  מבצעים עד סוף החודש

  בואו לקנות אצלנו!!

  לרכישה
  בניית חנות וירטואלית בניית חנות וירטואלית